Αρχική Σελίδα Προϊόνταμέρη μηχανών εκσκαφέων

5117210010 5-11721001-0 μέρη μηχανών οδηγών 6BG1 ISUZU βαλβίδων για Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

Εκτιμώ τη βοήθεια από το Paul, είναι prefessional και ξέρει ακριβώς ποια μέρη Ι ανάγκη. Η ΓΑΤΑ μου έχει πάει πίσω να εργαστεί χωρίς κανένα πρόβλημα.

—— Raphael

Πήρε την τελική κίνηση και όμορφός του σκέφτομαι. Πρέπει να το συγκεντρώσουμε στον εκσκαφέα Hitachi μας ZX330, οι μηχανές μου πηγαίνουν να λειτουργήσουν πάλι τώρα. Πολλές ευχαριστίες

—— Kevin

Είμαι Online Chat Now

5117210010 5-11721001-0 μέρη μηχανών οδηγών 6BG1 ISUZU βαλβίδων για Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

Κίνα 5117210010 5-11721001-0 μέρη μηχανών οδηγών 6BG1 ISUZU βαλβίδων για Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  5117210010 5-11721001-0 μέρη μηχανών οδηγών 6BG1 ISUZU βαλβίδων για Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ANTO
Αριθμό μοντέλου: 6BG1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο κιβώτιο για τα βαριά μέρη, χαρτοκιβώτιο εγγράφου για τα ελαφριά μέρη
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 568 PC την εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Κατηγορία: μέρη μηχανών εκσκαφέων πρότυπο μηχανών: 6BG1
Μέρη αριθ.: 5117210010 5-11721001-0 όνομα μερών: βαλβίδα οδηγών
Εγγύηση: 3/6 μήνες συσκευασία: τυποποιημένο κουτί κατά την εξαγωγή
Υψηλό φως:

digger spare parts

,

excavator machine parts

 

  • 5117210010 5-11721001-0 μέρη μηχανών οδηγών 6BG1 ISUZU βαλβίδων που χρησιμοποιούνται για Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200

 
 

  • Φύλλο προδιαγραφών

 

Όνομα ανταλλακτικών εκσκαφέων βαλβίδα οδηγών
Πρότυπο εξοπλισμού  EX100 EX120 EX200 ZX120 ZX200
Κατηγορία μερών Μέρη μηχανών εκσκαφέων
Όρος ανταλλακτικών Ολοκαίνουργιος
MOQ της διαταγής (PC, ΣΎΝΟΛΟ) 1
Διαθεσιμότητα μερών Στο απόθεμα
Χρονική ανοχή παράδοσης 1-3 ημέρες

 

 
  • Εφαρμογή

 

135C RTS JD, 225CL RTS JD, 270C LC JD, BX70, BX70D, CG45, CP215, EG40R, EX100, EX100-2, EX100-3, EX100-3C, EX100-5, EX100-5 JPN, EX100M, EX100M-2, EX100M-3, EX100M-5, EX100W, EX100WD, EX100WD-2, EX100.
 
  • Διάγραμμα μερών

 


5117210010 5-11721001-0 μέρη μηχανών οδηγών 6BG1 ISUZU βαλβίδων για Hitachi EX100 EX120 ZX110 ZX200 0

Pos. Αριθμός μερών Qty Όνομα μερών Σχόλια
1 8970133201 [1] ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ASM CYL Γ
1 8971418212 [1] ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ASM CYL  
2 8944189201 [1] ΣΤΟΛΙΣΜΑ CYL HD ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΟΛΙΣΜΑΤΩΝ (ΑΓΓΛΊΑ & ΚΕΦΆΛΙ)
3 8943674370 [4] ΜΠΟΥΛΟΝΙ CYL HD ΣΤΟ ΦΡΑΓΜΌ ΈΝΑ M12X102
3 8943674380 [14] ΜΠΟΥΛΟΝΙ CYL HD ΣΤΟ ΦΡΑΓΜΌ ΈΝΑ M12X115
3 1090701001 [4] ΜΠΟΥΛΟΝΙ CYL HD ΣΤΟ ΦΡΑΓΜΌ M12X100
3 1090701011 [14] ΜΠΟΥΛΟΝΙ CYL HD ΣΤΟ ΦΡΑΓΜΌ M12X113
4 5117210010 [8] ΟΔΗΓΟΣ VLV Α
4 1117210130 [8] ΟΔΗΓΟΣ VLV  
005 (Α). 8970376861 [4] ΚΑΘΙΣΜΑ ΈΝΘΕΤΟ VLV OD=47 ΚΟΛΠΙΣΚΟΣ
005 (B). 5117110280 [4] ΚΑΘΙΣΜΑ ΈΝΘΕΤΟ VLV OD=39 ΕΞΑΤΜΙΣΗ
6 9096600340 [4] ΒΟΥΛΩΜΑ ΠΙΑΤΟ  
007 (Α). 1096000052 [1] ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΣΦΡΑΓΙΣΗ, ΚΕΦΆΛΙ CYL OD=45
007 (B). 5112190150 [2] ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΣΦΡΑΓΙΣΗ, ΚΕΦΆΛΙ CYL OD=32
007 (Γ). 1096000160 [7] ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΣΦΡΑΓΙΣΗ, ΚΕΦΆΛΙ CYL OD=25
007 (D). 9111291280 [2] ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΣΦΡΑΓΙΣΗ, ΚΕΦΆΛΙ CYL OD=20
007 (E). 5096000130 [4] ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΣΦΡΑΓΙΣΗ, ΚΕΦΆΛΙ CYL OD=12.3
8 9111296010 [4] ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΣΦΡΑΓΙΣΗ, ΥΔΡΟΘΑΛΑΜΟΣ  
9 9041108250 [2] ΣΤΗΡΙΓΜΑ INL MANIF M8X25 L=37
9 9041108250 [4] ΣΤΗΡΙΓΜΑ INL MANIF ΈΝΑ M8X25 L=37
9 410108250 [4] ΣΤΗΡΙΓΜΑ INL MANIF M8X25 L=37
10 9825139289 [4] ΒΟΥΛΩΜΑ ΠΥΡΑΚΤΩΣΗ Γ
10 1825130432 [4] ΒΟΥΛΩΜΑ ΠΥΡΑΚΤΩΣΗ  
11 5197320022 [1] ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ ΒΟΥΛΩΜΑ ΠΥΡΑΚΤΩΣΗΣ  
12 9117778050 [1] ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ENG, RR  
13 500410200 [4] ΜΠΟΥΛΟΝΙ ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΈΝΑ ΠΛΥΝΤΉΡΙΟ M10X20 W/LK
13 280810200 [4] ΜΠΟΥΛΟΝΙ ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΜΙΑ ΦΛΆΝΤΖΑ M10X20
13 280510200 [4] ΜΠΟΥΛΟΝΙ ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ M10X20 ΦΛΑΝΤΖΑ
14 9041108750 [2] ΣΤΗΡΙΓΜΑ EXH MANIF M8X75 L=87
14 9098301770 [2] ΣΤΗΡΙΓΜΑ EXH MANIF M10X85 L=100
53 1093000180 [8] ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΑΚΡΟΦΎΣΙΟ INJ M8X40 L=58
54 5093000650 [3] ΣΤΗΡΙΓΜΑ ROCKER ΒΡΑΧΙΟΝΑΣ M8X79 L=92
168 (B). 5117770640 [1] ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ENG, FRT  

 

 

  • Περιγραφή

 
Τα μέρη μηχανών σχεδιάζονται ακριβώς για να λειτουργήσουν στο σύστημα μηχανών για να καλύψουν τις πρωταρχικές απαιτήσεις προϊόντων για την απόδοση μηχανών, την αξιοπιστία, τη διάρκεια, τις λειτουργικές δαπάνες και την παραγωγικότητα.
 

  • Πλεονέκτημα

 

1. Τα μέρη μηχανών χτίζονται για να εγκαταστήσουν στο γνήσιο σύστημα μηχανών.

2. Τα μέρη μηχανών παρέχονται αυστηρά σύμφωνα με το γνήσιο κατάλογο μερών.

3. Όλα τα μέρη μηχανών κατασκευάζονται από τα προσεκτικά επιλεγμένα υλικά με τα πρότυπα - ποιότητα που χρησιμοποιούν τις τυποποιημένες διαδικασίες θερμικής επεξεργασίας διαδικασίας παραγωγής — συμπεριλαμβανομένης της ανθρακοποίησης περίπτωσης, της εναζώτωσης, και της σκλήρυνσης επαγωγής.

4. Απόθεμα πλεονάσματος και τα διάφορα varioties των μερών μηχανών που καλύπτουν τον εκσκαφέα. HITACHI JCB ΤΗΣ VOLVO DOOSAN KOBELCO SUMITOMO KATO ΓΑΤΩΝ ΤΗΣ KOMATSU HYUNDAI
 

 

  • Εξουσιοδότηση

 
1. Περίοδος εξουσιοδότησης: 3 εξουσιοδότηση των μηνών από την ημερομηνία άφιξης. Η πιό μεγάλη περίοδος εξουσιοδότησης 6 μηνών θα μπορούσε να προσφερθεί με το επίπεδο υψηλότερων τιμών.
 
2. Τύπος εξουσιοδότησης: αντικατάσταση των μερών που έχουν το ποιοτικό πρόβλημα.
 
3. Η εξουσιοδότηση είναι άκυρη για τις κάτωθι περιπτώσεις
* Cutomer δίνει τις λανθασμένες πληροφορίες για τη διαταγή
* Ανωτέρα βία
* Λανθασμένες εγκατάσταση και λειτουργία
* Σκουριά λόγω του λανθασμένου αποθέματος & της συντήρησης
 

  • Συσκευασία & παράδοση

 
* Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο κιβώτιο για τα τμήματα εργαλείων. Ξύλινο κιβώτιο για τη συνέλευση κιβωτίων ταχυτήτων
* Μέθοδοι παράδοσης: Θαλασσίως, αεροπορικώς στον τοπικό διεθνή αερολιμένα, από σαφή όπως DHL TNT FEDEX
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Paul Cheng

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα